Detailní popis produktu
Superlehké dětské kolo SLY 16" s hmotností pouhých 5,7 kg je ideální pro děti, které se učí jezdit na kole. Každé dítě ocení jeho nízkou hmotnost při manévrování během jízdy, stejně jako rodiče při každodenním zacházení s ním. Kolo lze snadno přenášet díky rukojeti na zadní straně sedla. Integrovaný kokpit doplňuje čistý design.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 16" |
|---|---|
| Brzdy: | TEKTRO V-Brake |
| Hlavové složení: | FSA Orbit CE NO.8B |
| Kazeta: | CTM freewheel 16T |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Prowheel, 26T, 102mm |
| Náboje: | CTM alloy 16H |
| Pedály: | FP-629 |
| Pneumatiky: | W-Tyres 16x1,75" 30TPI skinwall |
| Počet rychlostí: | 1 speed |
| Představec: | Zoom kids 40 |
| Ráfky: | CTM HLQ-16, 305x21, 16H |
| Rok: | 2026 |
| Řetěz: | KMC Z410 |
| Řídítka: | Zoom kids bar 460/rise 50mm |
| Sedlo: | CTM SLY |
| Sedlovka: | Alu 150/25,4 mm |
| Typ rámu: | SLY 16, SuperLight, AL 6061, 8,5" |
| Velikost kol: | 16 |
| Velikost rámu: | 8,5" |
| Vidlice: | Alloy Lite 6061 / unicrown 16" |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|