Detailní popis produktu
Superlehké dětské kolo SLY 20" s hmotností pouhých 7,4 kg je ideální pro děti, které se učí jezdit na kole. Každé dítě ocení jeho nízkou hmotnost při manévrování během jízdy, stejně jako rodiče při každodenním zacházení s ním. Kolo lze snadno přenášet díky rukojeti na zadní straně sedla. Integrovaný kokpit doplňuje čistý design.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 20" |
|---|---|
| Brzdy: | TEKTRO V-Brake |
| Hlavové složení: | FSA Orbit CE NO.8B |
| Kazeta: | Shimano CS-HG400/7, 11-28 |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Prowheel, 28T, 114mm |
| Náboje: | CTM alloy 24H/20H |
| Pedály: | VPE-229 |
| Pneumatiky: | W-Tyres 20x1,95" 30TPI skinwall |
| Počet rychlostí: | 7 speed |
| Představec: | Zoom kids 40 |
| Ráfky: | CTM HLQ-16, 406x21, 24H/20H |
| Rok: | 2026 |
| Řadička: | Shimano RV 200/7 speed |
| Řetěz: | KMC Z33 |
| Řídítka: | Zoom kids bar 540/rise 50mm |
| Sedlo: | CTM SLY |
| Sedlovka: | Alu 220/27,2 mm |
| Typ rámu: | SLY 20, SuperLight, AL 6061, 10" |
| Velikost kol: | 20 |
| Velikost rámu: | 10" |
| Vidlice: | Alloy Lite 6061 / unicrown 20" |
| Zadní přehazovačka: | Shimano Tourney RD-TY200 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|