Detailní popis produktu
Dámské městské kolo s retro designem, který tě dostane! Jednoduchý rozjezd a jistotu při manévrování poskytuje lehký hliníkový rám a integrované řazení rychlostí Shimano NEXUS se třemi převody, které se pohodlně řadí otáčením na řídítkách. Summer je vybaven pohodlným odpruženým sedlem, výklopným stojanem, předním košíkem na nákup nebo zavazadla a také zadním nosičem. Díky integrovaným blatníkům nebudeš mít problém dojet do cíle iv nepříznivých podmínkách.Doplňkové parametry
| Kategorie: | městská |
|---|---|
| Brzdy: | Alloy V-brake |
| Hlavové složení: | 1" DIA:25.4/30/27mm |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Wheeltop, 38T, 170mm |
| Náboje: | Matrix alloy 36H silver/Shimano Nexus3 36H |
| Pedály: | alloy city |
| Pneumatiky: | Cityhopper 28" |
| Počet rychlostí: | 3 speed |
| Představec: | CTM Alloy 40/25,4 mm |
| Ráfky: | CTM 622X20, 36H, silver |
| Rok: | 2026 |
| Řadička: | Shimano Nexus 3 |
| Řetěz: | KMC Z410 |
| Řídítka: | alloy comfort bar, 620/25,4 mm |
| Sedlo: | CTM lady comfort |
| Sedlovka: | 300/27,2 mm |
| Typ rámu: | ALU 6061, 17" (430mm) |
| Velikost kol: | 28 |
| Velikost rámu: | 17" (430) |
| Vidlice: | Hi ten- unicrown 28" |
| Zadní přehazovačka: | Shimano Nexus 3 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|