Detailní popis produktu
Univerzální dámské horské kolo se sníženou horní rámovou trubkou, která činí nastupování přirozeně jednoduchým. Lehký hliníkový rám ušetří energii při delších vyjížďkách. Aktivně strávený čas na cyklostezkách nebo každodenní přesuny po různých površích nikdy nebyly větší zábavou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | MTB 29" |
|---|---|
| Brzdy: | Shimano MT200 hydraulic |
| Hlavové složení: | 1 1/8" DIA:28.6/44/30mm |
| Kazeta: | Shimano MF-TZ500 7 speed 14-28T |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Shimano FC-TY301, 42-34-24T |
| Náboje: | NOVATEC 32H DISC 6H black |
| Pedály: | Flat HF-896 DU bearing |
| Pneumatiky: | 29x2,2" |
| Počet rychlostí: | 21speed |
| Přední přehazovačka: | Shimano Tourney FD-TY300 |
| Představec: | CTM Alloy 60mm 31,8 mm |
| Ráfky: | CTM 622X21, 32H, black |
| Rok: | 2026 |
| Řadička: | Shimano SLM315/7 speed |
| Řetěz: | KMC Z7 |
| Řídítka: | CTM alloy 700mm 31,8mm 20mm rise |
| Sedlo: | CTM WMN CLOUD |
| Sedlovka: | CTM alu Ø31.6 x 300mm, CTM alu Ø31.6 x 350mm |
| Typ rámu: | ALU 6061, M, L |
| Velikost kol: | 29 |
| Velikost rámu: | L (18"), M (16") |
| Vidlice: | Suspension 100mm travel, 29" |
| Zadní přehazovačka: | Shimano Tourney RD-TY300 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|