Detailní popis produktu
Univerzální dámské horské kolo se sníženou horní rámovou trubkou, která činí nastupování přirozeně jednoduchým. Lehký hliníkový rám ušetří energii při delších vyjížďkách. Odpružená vidlice Suntour XCT30 zvládne všechny nečekané nástrahy terénu. Ověřený pohon Shimano nabízí široký rozsah převodů a komfortní řazení rychlostí. Aktivně strávený čas na cyklostezkách nebo každodenní přesuny po různých površích nikdy nebyly větší zábava.Doplňkové parametry
| Kategorie: | MTB 29" |
|---|---|
| Brzdy: | Shimano MT200 hydraulic |
| Hlavové složení: | 1 1/8" DIA:28.6/44/30mm |
| Kazeta: | Shimano CS-HG200 9 speed 11-34T |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Shimano FC-MT101, 36-22T |
| Náboje: | NOVATEC 32H DISC 6H black |
| Pedály: | Flat HF-896 DU bearing |
| Pneumatiky: | 29x2,2" |
| Počet rychlostí: | 18speed |
| Přední přehazovačka: | Shimano FD-M2020 |
| Představec: | CTM Alloy 60mm 31,8 mm |
| Ráfky: | CTM 622X21, 32H, black |
| Rok: | 2026 |
| Řadička: | Shimano SLM2010/9 speed |
| Řetěz: | KMC X9 |
| Řídítka: | CTM alloy 700mm 31,8mm 20mm rise |
| Sedlo: | CTM WMN CLOUD |
| Sedlovka: | CTM alu Ø31.6 x 300mm, CTM alu Ø31.6 x 350mm |
| Typ rámu: | ALU 6061, M, L |
| Velikost kol: | 29 |
| Velikost rámu: | L (18"), M (16") |
| Vidlice: | Suntour XCT30, HLO DS 100mm, 29" |
| Zadní přehazovačka: | Shimano RD-M2000 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|