Detailní popis produktu
Nové horské elektrokolo WIRE GX PRO si vás získá svou všestranností. Osvědčený japonský motor Panasonic v kombinaci s německou baterií BMZ, precizně zpracovaný rám v kombinaci se spolehlivými komponenty vám udělají z jízdy jednoduše radost. Jak jsme zmínili na začátku, nezáleží na tom, zda se chystáte do hor, po městě nebo na expedici. Na novém kole WIRE PRO to bude vždy zážitek. Je v něm zakořeněna DNA MTB, což zkrátka znamená, že si můžete troufnout i na ty nejtěžší traily. Výkonný motor Panasonic GX Ultimate s točivým momentem až 95 Nm a 820Wh baterie BMZ jsou zárukou, že budete objevovat nové obzory. To vše doplňují spolehlivé nové komponenty, jako je 11rychlostní sada Shimano CUES nebo vzduchová odpružená vidlice Rock Shox Recon Silver RL 120 mm. Při sjezdech se kromě odpružené vidlice a dušových plášťů můžete spolehnout na teleskopickou sedlovku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 29" |
|---|---|
| baterie: | BMZ V10 820Wh / 36V / 22,8Ah |
| Brzdy: | Shimano MT420 / SMRT54M |
| Hlavové složení: | NECO H383 |
| Kazeta: | Shimano CUES CS-LG400/11, 11-50 |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Samox 38T, 170mm |
| Motor: | PANASONIC GX ULTIMATE / 250W / 95Nm |
| Náboje: | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Pedály: | VPE 527 |
| Pneumatiky: | WTB Trail Boss 29x2,4" Comp |
| Počet rychlostí: | 11 speed |
| Představec: | CTM TDS/50mm |
| Ráfky: | WTB ST Tough 30mm TCS, 29" 32H |
| Rok: | 2025 |
| Řadička: | Shimano CUES SL-U6000/11sp. |
| Řetěz: | KMC XGLIDE |
| Řídítka: | CTM N06, 760/1" rise/35mm |
| Sedlo: | SR Vivo Unitech |
| Sedlovka: | EXA Form KSP900 (M-125mm/L,XL-150mm) |
| Typ rámu: | ALU 6061, M, L, XL |
| Velikost kol: | 29 |
| Velikost rámu: | XL (20"), L (18,5") |
| Vidlice: | Rock Shox RECON SILVER RL, SA, 120mm, boost™ 15x110axle |
| Zadní přehazovačka: | Shimano CUES RD-U8000GS |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|