Detailní popis produktu
Trailový hardtail, který miluje objevování – rychlý, přesný a s úsměvem na tváři. Pevný rám s hravou, moderní geometrií poskytuje jezdci okamžitou odezvu, takže máte vždy vše pod kontrolou, ať už sjíždíte singletracky nebo zdoláváte technické úseky. 29" kola bez váhání vyrovnávají kořeny a kameny a dodávají kolu jistotu v náročném terénu. ZEPHYR COMP je lehký, hbitý a reaguje na každý impuls – přesně to, co od správného trailového kola očekáváte. Praktickým detailem je použití standardizovaného držáku přehazovačky Sram UDH, který zvyšuje odolnost, kompatibilitu a usnadňuje servis. ZEPHYR COMP je prostě spolehlivým partnerem pro každodenní jízdu po stezkách i víkendová dobrodružství, který kombinuje zábavu, kontrolu a moderní řešení v jednom balíčku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | celoodpružená kola |
|---|---|
| Brzdy: | Shimano MT200 / SMRT10 S/M |
| Hlavové složení: | NECO H156 |
| Kazeta: | Shimano CUES CS-LG300/9, 11-46 |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Shimano FC-UT400, 32T, 170mm |
| Náboje: | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Pedály: | VPE 537 |
| Pneumatiky: | WTB Trail Boss 29x2,40 " Comp |
| Počet rychlostí: | 9 speed |
| Představec: | CTM 7140/45mm |
| Ráfky: | WTB STi30, TCS, 29", 32H |
| Rok: | 2026 |
| Řadička: | Shimano CUES SL-U4000/9sp. |
| Řetěz: | KMC XGLIDE |
| Řídítka: | CTM N04, 740/1" rise/31,8mm |
| Sedlo: | CTM Cloud M |
| Sedlovka: | CTM LCSP-53, 350/31,6 mm |
| Typ rámu: | ALU 6061, Playful Ride Geometry, Boost 148mm, UDH, ISCG05, M, L, XL |
| Velikost kol: | 29 |
| Velikost rámu: | M, L, XL |
| Vidlice: | Suntour XCM34-boost,15AH2, LO, DS, 130mm, 29" |
| Zadní přehazovačka: | Shimano CUES RD-U4000 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|