Detailní popis produktu
Trailové kolo s pevným hliníkovým rámem, které vás podpoří v každém terénu. Pro agresivní jízdu v terénu jsme připravili výbavu LIMITED. Vpředu je robustní vidlice Marzocchi BOMBER Z1 Air s 140 mm zdvihem. Kombinace pohonu Shimano XT + Deore zajišťuje spolehlivé řazení i pod zatížením. Pevná kola WTB ST Tough s ráfky o šířce 30 mm, extrémně výkonné brzdy TRP Slate a teleskopická sedlovka EXA Form KSP900 potvrzují, že získáte maximální výkon, aniž byste museli sáhnout hluboko do kapsy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | celoodpružená kola |
|---|---|
| Brzdy: | TRP Slate / TRP CL 180mm |
| Hlavové složení: | NECO H383 |
| Kazeta: | Shimano Deore CS-M6100/12, 10-51 |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | FSA Comet Heavy Duty, 32T, 170mm |
| Náboje: | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Pedály: | VP-532 |
| Pneumatiky: | Maxxis MINION DHF 29x2,50" EXO, TR/REKON 29x2,40" EXO, TR |
| Počet rychlostí: | 12 speed |
| Představec: | FSA Comet/35mm |
| Ráfky: | WTB ST Tough, 30mm, TCS 2.0, 29", 32H |
| Rok: | 2026 |
| Řadička: | Shimano Deore SL-M6100-IR/12sp. |
| Řetěz: | Shimano CN-M6100 |
| Řídítka: | FSA Comet, 800/25mm rise/35mm |
| Sedlo: | WTB Volt |
| Sedlovka: | EXA Form KSP900 (S-100/M-125/L,XL-150mm) |
| Typ rámu: | ALU 6061, Playful Ride Geometry, Boost 148mm, UDH, ISCG05, M, L, XL |
| Velikost kol: | 29 |
| Velikost rámu: | M, L, XL |
| Vidlice: | Marzocchi BOMBER Z1 Air 29" 140mm, boost™ 15x110axle |
| Zadní přehazovačka: | Shimano XT RD-M8100 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|