Detailní popis produktu
Trailové kolo s pevným rámem, díky kterému se můžete soustředit na to nejdůležitější – samotnou jízdu. Výbava je připravena na drsné zacházení. Přední vidlice Marzocchi Bomber Z2 Air s 140 mm zdvihem spolehlivě filtruje všechny překážky na trase před vámi. Osvědčený a spolehlivý pohon Shimano SLX + Deore, tuhá kola WTB ST Tough s širokými 30mm ráfky obutými plášti Maxxis Minion DHF 2.5 / Rekon 2.4 EXO TR a teleskopická sedlovka EXA Form. To je recept na nekonečnou zábavu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | celoodpružená kola |
|---|---|
| Brzdy: | Shimano BR-MT410 / SMRT54 M |
| Hlavové složení: | NECO H383 |
| Kazeta: | Shimano Deore CS-M6100/12, 10-51 |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Shimano Deore FC-M6100-1, 32T, 170mm |
| Náboje: | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Pedály: | VP-532 |
| Pneumatiky: | Maxxis MINION DHF 29x2,50" EXO, TR/REKON 29x2,40" EXO, TR |
| Počet rychlostí: | 12 speed |
| Představec: | CTM 7729/40mm |
| Ráfky: | WTB ST Tough, 30mm, TCS 2.0, 29", 32H |
| Rok: | 2026 |
| Řadička: | Shimano Deore SL-M6100-IR/12sp. |
| Řetěz: | Shimano CN-M6100 |
| Řídítka: | CTM N06, 760/1" rise/35mm |
| Sedlo: | WTB Volt |
| Sedlovka: | EXA Form KSP900 (S-100/M-125/L,XL-150mm) |
| Typ rámu: | ALU 6061, Playful Ride Geometry, Boost 148mm, UDH, ISCG05, M, L, XL |
| Velikost kol: | 29 |
| Velikost rámu: | M, L, XL |
| Vidlice: | Marzocchi BOMBER Z2 Air 29" 140mm, boost™ 15x110axle |
| Zadní přehazovačka: | Shimano SLX RD-M6100 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|