Detailní popis produktu
Trailové kolo s pevným rámem, díky kterému se můžete soustředit na to nejdůležitější – samotnou jízdu. Výbava je připravena na drsné zacházení. Přední vidlice Rock Shox Recon s 140 mm zdvihem spolehlivě filtruje všechny překážky na stezce před vámi. Osvědčený a spolehlivý pohon Shimano CUES, tuhá kola WTB STi30 obutá do plášťů WTB Trail Boss Comp a teleskopická sedlovka EXA Form. To je recept na nekonečnou zábavu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | celoodpružená kola |
|---|---|
| Brzdy: | Shimano BR-MT410 / SMRT10 M |
| Hlavové složení: | NECO H156 |
| Kazeta: | Shimano CUES CS-LG400/11, 11-50 |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | Shimano CUES FC-U6000-1, 32T/170mm |
| Náboje: | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Pedály: | VPE 527 |
| Pneumatiky: | WTB Trail Boss 29x2,40 " Comp |
| Počet rychlostí: | 11 speed |
| Představec: | CTM 7195/40mm |
| Ráfky: | WTB STi30, TCS, 29", 32H |
| Rok: | 2026 |
| Řadička: | Shimano CUES SL-U6000/11sp. |
| Řetěz: | KMC XGLIDE |
| Řídítka: | CTM N06, 760/1" rise/35mm |
| Sedlo: | CTM Cloud M |
| Sedlovka: | EXA Form KSP900 (S-100/M-125/L,XL-150mm) |
| Typ rámu: | ALU 6061, Playful Ride Geometry, Boost 148mm, UDH, ISCG05, M, L, XL |
| Velikost kol: | 29 |
| Velikost rámu: | M, L, XL |
| Vidlice: | Rock Shox RECON SILVER RL, SA, 140mm, boost™ 15x110axle |
| Zadní přehazovačka: | Shimano CUES RD-U6000 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|