Detailní popis produktu
Více zdvihu, více energie, více zábavy. ZYNK GX XPERT je trailové celoodpružené elektrokolo vybavené extrémně výkonným motorem Panasonic GXM100 (100Nm) a integrovanou baterií BMZ V10 s kapacitou až 820Wh. Je určen do nejnáročnějších podmínek. Vznikl ve spolupráci s jezdci z mezinárodně úspěšného CTM Racing Teamu. Rám přichází ve verzi mullet, což znamená použití 29” předního a 27,5” zadního kola pro kombinaci velké průjezdnosti a celkové obratnosti. Hliníkový rám s ověřeným čtyřčepovým systémem pružení a zdvihem zadní stavby až 155mm poskytuje vyvážený výkon při výšlapech a sjezdech. Extra rámové úchyty na box s nářadím nebo druhou láhev a integrace kabeláže do hlavového složení jsou už jen třešničkou na dortu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | celoodpružená elektrokola |
|---|---|
| baterie: | BMZ V10 820Wh / 36V / 22,8Ah |
| Brzdy: | TRP SLATE EVO-HD-M807, four pistons/203mm |
| Hlavové složení: | FSA No.80/62 |
| Kazeta: | Sram PG 1210, 11-50 |
| Klíky s dvoupřevodníkem: | FSA 38T, 165mm |
| Motor: | PANASONIC GXM100 / 100Nm |
| Náboje: | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Pedály: | VPE 527 |
| Pneumatiky: | MAXXIS F: Minion DHF 29x2,50” EXO/TR , R: Dissector 27,5x2,40” EXO/TR |
| Počet rychlostí: | 12 speed |
| Představec: | CTM TDS/35 mm |
| Ráfky: | WTB ST Tough, 30mm, TCS 2.0, F:29" R:27,5", 32H |
| Rok: | 2026 |
| Řadička: | Sram NX Eagle single click/12sp |
| Řetěz: | Sram SX Eagle brown |
| Řídítka: | CTM N06, 780/1" rise/35mm |
| Sedlo: | CTM Cloud M |
| Sedlovka: | EXA Form KSP900-I, M-150mm, L/XL-175mm |
| Tlumič párů: | Rock Shox Deluxe Select+, Linear XL Air Can 210x55 |
| Typ rámu: | Z55 FS frame, Alloy 6061, Full Integrated Battery, ICR, 12x148mm, UDH, 4-Link, travel 155 mm, M, L, XL |
| Velikost kol: | 29 |
| Velikost rámu: | L (18"), M (17"), XL (19") |
| Vidlice: | Rock Shox PSYLO SILVER RC, 160mm, boost™ 15x110axle |
| Zadní přehazovačka: | Sram NX Eagle |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | CTM |
|---|