Pells Aeron 1 Allroad je nejvyšší model řady. S pohodlnou geometrií, lehkou karbonovou vidlicí a použitými plášti Schwalbe G-One Allround s šířkou 35 mm se jedná o univerzál pro rychlé přesuny po zpevněném povrchu.
Detailní popis produktu
Pells Aeron Allroad je kolo, které si bere to nejlepší ze světa silniční cyklistiky a gravelu. Pocit rychlosti a okamžité akcelerace se tu kombinuje s širšími plášti a pohodlnou geometrií, které dodávají jízdě uvolněnost a komfort, ať už tě cesty zavedou kamkoliv. Aeron 1 nabízí kompletní sadu Shimano 105, která je zárukou přesného a spolehlivého řazení s dlouhou životností, zapletená hliníková kola Fulcrum 900 R a pláště Schwalbe G-One Allround o šířce 35 mm. Právo na změnu designu, komponentů a cen vyhrazeno.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gravel |
|---|---|
| Gripy: | PELLS |
| Hlavové složení: | FSA NO.42 |
| Kazeta: | Shimano 105 CS-M7100 11-32T |
| Kliky: | Shimano 105 FC-R7100 50-34T 172,5 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Plášť přední: | Schwalbe G-One Allround 700x35c |
| Plášť zadní: | Schwalbe G-One Allround 700x35c |
| Pláště: | Schwalbe G-ONE ALLROUND 15, 35-622, RaceGuard, TLR, 67 EPI |
| Počet rychlostí: | 2x12 |
| Představec: | PELLS 3D Forged Alloy 7° Ø: 31,8 mm L: 100 mm |
| Přehazovačka: | Shimano 105 RD-R7100 12s |
| Přesmykač: | Shimano 105 FD-R7100 2x12s |
| Rám: | PELLS Aeron Triple Butted Alloy |
| Rok: | 2025 |
| Řazení: | Shimano 105 ST-R7120 12s |
| Řetěz: | Shimano |
| Řídítka: | Pells DB Alloy Ø: 31.8mm W: 4400mm Flare: 6° R: 70 mm |
| Sedlo: | Selle Italia Model X |
| Sedlovka: | PELLS Alloy Ø 27,2 mm L: 400 mm |
| Středové složení: | Shimano |
| Velikost kol: | 28 |
| Vidlice: | PELLS Full Carbon |
| Vyrobeno: | Česká republika |
| Výška do: | 190 |
| Výška od: | 177 |
| Zapletená kola: | Fulcrum R900 Disc |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář