STEVENS Sonora nabízí lehký karbonový rám, špičkové komponenty SRAM a vidlici RockShox SID SL pro dokonalou ovladatelnost a spolehlivost. Ideální volba pro vstup do světa karbonových hardtailů s výkonem na závodní úrovni.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | MTB 29" |
|---|---|
| Barva: | Modrá |
| Brzdy: | Shimano Deore XT BR-M8100 |
| Hlavové složení: | STEVENS MTB Taper 1 1/8"-1 1/2" |
| Hmotnost kg: | 10.3 |
| Kazeta: | SRAM XG 1275 Eagle, 12fach |
| Materiál: | Karbon |
| Plášť přední: | Schwalbe Racing Ray Evolution, 57-622 |
| Plášť zadní: | Schwalbe Racing Ralph Evolution, 57-622 |
| Počet rychlostí: | 1x12 |
| Představec: | Oxygen Scorpo MTB |
| Přehazovačka: | SRAM GX Eagle AXS RD-GX-1E-A1, 12fach |
| Ráfky: | DT Swiss X 1900 Spline |
| Rám: | Carbon SL HMF |
| Rok: | 2024 |
| Řazení: | SRAM Eagle GX AXS |
| Řídítka: | Oxygen Scorpo MTB 740 mm |
| Sedlo: | Oxygen Roccia |
| Sedlovka: | Oxygen Scorpo MTB |
| Velikost kol: | 29 |
| Vidlice: | ROCK SHOX SID SL Select+ |
| Výška do: | 170 |
| Výška od: | 155 |
| Zdvih přední: | 100 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář