Hydraulické kotoučové brzdy Tektro plus hnací ústrojí od Shimano. Odpružená vidlice SR Suntour se zdvihem 100 milimetrů.
Detailní popis produktu
Hydraulické kotoučové brzdy Tektro plus hnací ústrojí od Shimano. Odpružená vidlice SR Suntour se zdvihem 100 milimetrů. Navíc dobře zpracovaný hliníkový rám s uvolněnou geometrií a velikostí kol přizpůsobenou velikosti rámu. Navíc dobře zpracovaný hliníkový rám s uvolněnou geometrií a velikostí kol přizpůsobenou velikosti rámu.
Těžko uvěřit, jak levný může být váš přístup k nerušené zábavě na kole!
- Bezstarostný vstup do světa hliníkových hardtailů STEVENS
- Šířka řídítek 740 mm pro maximální kontrolu
- 2x9rychlostní sada Shimano CUES U4000 Linkglide s optimalizovaným rozsahem převodů
- Výkonné a spolehlivé kotoučové brzdy Tektro
- Citlivá odpružená vidlice se zdvihem 100 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | MTB 29" |
|---|---|
| Barva: | Zelená |
| Brzdové páky: | Tektro HD-T275 |
| Brzdy: | Tektro HD-T275 |
| Hlavové složení: | STEVENS MTB 1 1/8" |
| Hmotnost kg: | 14.6 |
| Kazeta: | Shimano CS-LG300-9, 9fach |
| Kliky: | Shimano CUES U4000 33-36T |
| Materiál: | Hliník |
| Pedály: | ATB Pro Reflex |
| Plášť přední: | Schwalbe Smart Sam Active-Line, 27.5": 57-584 | 29": 57-622 |
| Plášť zadní: | Schwalbe Smart Sam Active-Line, 27.5": 57-584 | 29": 57-622 |
| Pláště: | Schwalbe Smart Sam Active-Line, Tire size: 27.5": 57-584 |
| Počet rychlostí: | 2x9 |
| Přední náboj: | Formula CL-51 |
| Představec: | Oxygen Driver |
| Přehazovačka: | Shimano CUES U4000 Shadow RD-U3020-SGS, |
| Přesmykač: | Shimano CUES U4000 FD-U4000-LM4 |
| Ráfky: | Oxygen RM-M19 |
| Rám: | Aluminium 6061 |
| Rok: | 2026 |
| Řazení: | Shimano CUES U4000 SL-U4000-9R |
| Řídítka: | Oxygen Driver 740 mm |
| Sedlo: | Oxygen Havoc |
| Sedlovka: | Oxygen Driver |
| Velikost kol: | 27.5 |
| Vidlice: | SR Suntour XCM DS |
| Výška do: | 160, 170 |
| Výška od: | 150, 160 |
| Zadní náboj: | Formula CL-52 |
| Zdvih přední: | 100 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář